en_USpl_PL

EKSPRESOWO

Nasze pozyczki na kupno domu mozemy zamknąć w przeciągu 10 biznesowych dni. 

 

FACHOWO I BEZPIECZNIE

Jesteśmy lokalnym bankiem który posiada główną siedzibę w Arizonie

WYGODNIE

Mamy wiele placówek na terenie Arizony możemy spotkać się z klientem w dogodnym dla niego miejscu.

Poznaj naszą ofertę programów

Kupujesz dom po raz pierwszy?

Dla wielu ludzi posiadanie wlasnego domu jest czescia „amerykanskiego marzenia”. Gdy jest się kupującym po raz pierwszy, najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać jest to, ze jest wiele programow i naszym celem jest znalezienie programu ktory będzie najkorzystniejszy dla Ciebie. Oferujemy programy jak The Pathway to Purchase (P2P), Home Plus czy Home Ready. Rowniez mamy specjalne programy dla nauczycieli, osob udzielających pierwszej pomocy lub aktywnych żołnierzy i weteranow. Jeden z naszych najbardziej popularnych programow jest tzw. Home Plus.

Program FHA

Pożyczka FHA to kredyt hipoteczny, który jest ubezpieczony przez rządową agencję Federal Housing Administration (FHA). Obecnie pożyczki FHA są popularne, szczególnie w przypadku kupujących z nienajlepszym kredytem, ponieważ wymagania są mniej rygorystyczne niż w przypadku pożyczki konwencjonalnej.  Zeby otrzymać pożyczkę ubezpieczoną przez FHA, musisz mieć legalny status imigracyjny oraz udokumentowaną stałą pracę .  Przy 580 punktach FICO wymagane jest co najmniej 3.5 proc. wkładu własnego (downpayment), a przy 500 do 579 punktach – co najmniej 10 proc. wkładu. Punktacja gorsza niż 500 wymaga polepszenia kredytu za nim zlozysz oferte na dom.

Program dla właścicieli firm

Nasze programy pożyczek na wyciągi bankowe doskonale nadają się dla pożyczkobiorców prowadzących działalność na własny rachunek, którzy wolą używać wyciągów biznesowych lub osobistych do dokumentowania swoich dochodów zamiast deklaracji podatkowych.

 

Program dla właścicieli firm

Nasze programy na wyciagi bankowe doskonale nadaje się dla pożyczkobiorców prowadzących działalność na własny rachunek, którzy wolą używać wyciągów biznesowych lub osobistych do udekumentowania swoich dochodów zamiast deklaracji podatkowych.

 

Zobacz jakie to proste. Wstępne zatwierdzenie pożyczki jesteśmy w stanie zrobić w 15 min.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Najlepiej zlozyc aplikacje prze telefon. Dzwon 602-328-0865

PRZEŚLIJ DO NAS NIEZBĘDNE DOKUMENTY

Liste potrzebnych dokumentow otrzymasz po zlozeniu aplikacji.

OTRZYMAJ POŻYCZKĘ

Pozyczke na kupno domu, mozesz otrzymac juz w ciagu 10 dni od dostarczenia wszystkich dokumentow.

MAGDALENA BEAINI 

NMLS 913615 | Geneva Financial, LLC
Licensed Loan Originator 
M: 602.328.0865 

E: mbeaini@genevafi.com

Licencjonowany w: Arizona (AZ) and Illinois

Witam serdecznie!

Nazywam się Magdalena Beaini i jestem licencjonowanym doradcą kredytowym działającym na terenie całej Arizony. Moje biuro mieści się w samym centrum miasta , gdzie serdecznie zapraszam firmy i osoby prywatne, które szukają najlepszych rozwiązań kredytowych. 

CO KLIENCI MÓWIĄ O NAS

NASI PARTNERZY

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych