en_USpl_PL

O nas

MAGDALENA BEAINI 

602-328-0865
Mbeaini@Genevafi.com
Licencjonowany w: Arizona  i  Illinois

O NAS

Cześć, mam na imie Magdalena Beaini, chociaż wszyscy na mnie mowia Maggie. Jestem rodowitą wroclawianka, jednak wybralam moj dom w Arizonie :)
 
Jestem absolwentką Finansów i Rachunkowości  i ponad 15 lat temu rozpoczęłam przygodę ze światem finansów w Chicago, a pozniej w Arizonie. Swoją uwagę skupiam przede wszystkim na sledzeniu rynku nieruchomosci i znalezieniu najlepszej opcji finansowania nieruchomosci. Lubie pisac o sposobach na oszczędzanie, innowacjach bankowych i kredytach.
 
Nie wyobrażam sobie świata bez mojej rodziny, podrozach i przyjaciol ktorzy mnie otaczaja. W wolnych chwilach eksploruję miasta w poszukiwaniu fajnych gorek, restauracji i muzyki.
 
Moje motto Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób .
 
Abyś mógł mnie lepiej poznać, odpowiedziałam na kilka pytań dotyczących finansów. Mam nadzieję, że Cię zainspiruję.
 
 
  • Czy istnieją wydatki, na które nigdy nie jest Ci szkoda pieniędzy?
Zdecydowanie na podróże! Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż inwestycja we wspomnienia. Pływanie w turkusowej wodzie na wyspach kanaryjskich, zachód słońca w Bieszczadach czy kieliszek wina na klifie na Colorado są warte każdych pieniędzy.
 
  • Co było pierwszym celem, na który oszczędzałeś przez długi czas, a jego realizację pamiętasz do dziś?
Bardzo długo oszczędzałam na mój pierwszy rozowy sweterek. :)
 
  • Nie ruszam się bez...
Nie wychodzę z domu bez telefonu… niestety.
 
  • Co byś zrobiła, gdybyś otrzymała 10 mln dollarow?
Wyruszyłabym w podróż dookoła świata i odwiedzila ich sekretne miejsca.  Oczywiście zainwestowałabym część pieniędzy, tam gdzie będą mogły zarabiać na siebie. Wsparłabym jakiś ciekawy projekt crowdfundingowy i spędzała dużo czasu z bliskimi ludźmi.
 
  • Gdybym nie robiła tego co robię to...
Nie byłabym sobą ;).
 
  • Na co nigdy nie wydasz pieniędzy?
Rzadko używam słowa „nigdy”… Niechętnie wydaję pieniądze na markowe ubrania, wolę wspierać mało znanych projektantów, niż na znane logotypy, którymi zasypują nas kolorowe magazyny o modzie.
 
  • Nowoczesne technologie w bankowości (np. BLIK, Google Pay, HCE) – co o nich myślisz? Korzystasz z nich?
Bardzo chętnie korzystam z technologii, które są wprowadzane w bankowości. Jestem zwolenniczką innowacyjnych rozwiązań, dlatego też często możesz o tym czytać na moim blogiem.
 

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych